Skoči na vsebino

SPOROČILA ZA JAVNOST

30. 10. 2014

Predstavniki Ministrstva za notranje zadeve, Policije in Združenja Sever so se poklonili umrlim v vojni za Slovenijo

Ministrica za notranje zadeve mag. Vesna Györkös Žnidar, državni sekretar notranjega ministrstva Boštjan Šefic, generalni direktor policije Stanislav Veniger, direktor Uprave kriminalistične policije Marjan Fank, direktor Uprave...

29. 10. 2014

Vlada za v. d. generalnega direktorja policije imenovala Marjana Fanka

Vlada Republike Slovenije je na današnji seji sprejela sklep, da z 2. 11. 2014 s položaja generalnega direktorja policije razreši dozdajšnjega generalnega direktorja policije Stanislava Venigerja in za vršilca dolžnosti s 3. 11....

28. 10. 2014

Študenti obramboslovja na obisku na ministrstvu

Državni sekretar Boštjan Šefic in namestnica generalnega direktorja policije mag. Tatjana Bobnar sta se danes, 28. oktobra 2014, v prostorih ministrstva srečala s študenti drugega letnika obramboslovja na Fakulteti za družbene...

27. 10. 2014

Ukrepi MNZ za primere sumov pojava nevarnih nalezljivih bolezni

Na Ministrstvu za notranje zadeve se zavedamo, da je v primerih možnosti pojava nevarnih nalezljivih bolezni - v zadnjem času predvsem ebole - ključnega pomena varnost zaposlenih, ki lahko med prvimi pridejo v stik z obolelimi.

24. 10. 2014

Ministrica sprejela avstrijskega veleposlanika

Ministrica za notranje zadeve mag. Vesna Györkös Žnidar se je danes, 24. oktobra 2014, srečala z veleposlanikom Republike Avstrije dr. Clemensom Kojom.

22. 10. 2014

Vlada za v. d. generalne sekretarke v Ministrstvu za notranje zadeve imenovala Barbaro Šefman Sardoč

Vlada Republike Slovenije je na današnji seji sprejela sklep, da z današnjim dnem s položaja generalnega sekretarja v Ministrstvu za notranje zadeve razreši mag. Domna Bizjaka in za vršilko dolžnosti z 10. 11. 2014 imenuje...

22. 10. 2014

Ministrica sprejela srbskega veleposlanika

Ministrica za notranje zadeve mag. Vesna Györkös Žnidar se je danes, 22. oktobra 2014, srečala z veleposlanikom Republike Srbije Aleksandrom Radovanovićem.

Prva stranPrejšnja stran Prva Prejšnja stran Nazaj 1 2 3 Naprej Naslednja stran Zadnja Zadnja stranNaslednja stran

ARHIV